Až 85% objednávek zadaných a uhrazených do 11:00 odesíláme ještě ten den!

Samočistící filtr dešťové vody, filtr na dešťovou vodu do nádrže - Garden 110 XL

Kód: GARDEN110XL
Neohodnoceno
Značka: Filtria
5 390 Kč

Samočistící filtr dešťové vody určený pro umístění do nádrže na potrubí DN 110, pro střechy do 300m2. K filtru doporučujeme instalaci tichého nátoku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samočistící filtr pro umístění v nádrži - vhodný pro dotaci Dešťovka. Pro střechy do 300m2. Nulový rozdíl výšky přítoku a odtoku. Rozměry filtru 580*350*170mm. Filtrační plocha 370*140 mm. Filtrační štěrbina šíře 0,3mm. Účinnost filtru k dotaci Dešťovka 85%. Při instalaci u střech plochy menší než 300múčinnost stoupá.

Přítok do filtru, odtok do nádrže i přepadu DN110.

Lichoběžníkový tvar štěrbin ve filtračním sítu zabraňuje jejich ucpávání nečistotami. Nečistoty menší, než je průřez štěrbiny snadno propadnou díky jejímu postupně se rozšiřujícímu profilu. Nečistoty hrubší, než je průřez štěrbiny, zůstávají nad filtračním sítem a postupně jsou přitékající vodou posouvány na její konec. Při prudkém dešti jsou zachycené nečistoty unášeny přebytečnou vodou přepadem z nádrže ven.

Tento samočistící filtr je možno instalovat do jakékoliv nádrže, a to i dodatečně. Na jednu stranu filtru v nádrži připojte přítokovou trubku, druhou stranu filtru propojte s přepadem nádrže. Přečištěná voda vytéká spodním otvorem do nádrže. Na výtok doporučujeme dopojit potrubí a na dno nádrže instalovat tichý nátok. Tento filtr může sloužit jako levnější náhrada za samočistící filtry AS-PURAIN.

VÝHODY FILTRU:

- nulový rozdíl mezi přítokem a odtokem
- samočistící schopnost štěrbinové clony filtru
- možnost dodatečné instalace do jakékoliv nádrže na dešťovou vodu

Doplňkové parametry

Kategorie: Filtry dešťové vody
Záruka: 2 roky