Až 85% objednávek zadaných a uhrazených do 11:00 odesíláme ještě ten den!

Sběrný filtr na dešťovou vodu - sběrný filtr dešťové vody, nerezový koš + nástavec s poklopem

Kód: 271/NER2
Neohodnoceno
Značka: Rewa
8 990 Kč
Varianta
Můžeme doručit do:
19.7.2024

Sběrný filtr na dešťovou vodu k umístění do nádrže s napojením na dva svody DN110. Doporučujeme v kombinaci s tichým nátokem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sběrný filtr na dešťovou vodu pro umístění v nádrži - vhodný pro dotaci Dešťovka, účinnost filtru 100%. Pro střechy do 250m2. Varianta s nerezovým košem má velikost filtračních oček 0,55mm, varianta s plastovým košem 1mm. Dva připojovací kusy DN110, odtok do nádrže DN110.

Filtr odstraní všechny hrubší nečistoty. Ochráníte tak čerpadlo před nasátím mechanické nečistoty a ve vodě nebude zahnívat listí, jehličí nebo mech, čímž zvýšíte trvanlivost vody. Zahnívání biologických nečistot v nádrži může způsobit také nepříjemný zápach nebo zabarvení vody.

Filtr můžete použít dvěma způsoby:

1. způsob: Připojení obou vtokových kusů na okapové svody. Tímto způsobem přivedete do filtru 2 okapové svody, bez vyřešení přepadu.
2. způsob: Připojení jednoho vtokového kusu na okapové svody a druhého jako bezpečnostního přepadu. V případě přívalového deště nebo přeplnění nádrže voda odteče přepadem. Účinnost filtru pro dotaci Dešťovka je v tomto případě 95%.

Rozměry:

Výška:51,5 cm
Průměr: 39 cm
Průměr těla: 32 cm
Rozdíl mezi výškou přítoku a odtoku: 0 cm

VÝHODY FILTRU:

- možnost instalace do nádrže
- kvalitní síto
- nulový rozdíl mezi přítokem a přepadem

Doplňkové parametry

Kategorie: Filtry před nádrž
Záruka: 2 roky