• Samočistící sběrný filtr na dešťovou vodu - filtr dešťové vody
  • Doprava zdarma
 • Samočistící sběrný filtr na dešťovou vodu k umístění před nádrž, určený až pro 2 svody DN110.

  Podzemní sběrný filtr na dešťovou vodu pro umístění před nádrž - vhodný pro dotaci Dešťovka. Pro střechy do 350m2. Velikost filtračních oček 0,65mm. Dva připojovací kusy DN110, odtok do nádrže DN125, odtok nečistot DN110.

  Filtr odstraní všechny hrubší nečistoty. Revoluční systém dvojité filtrace zajistí kvalitní a rychlé vyčištění přitékající vody. Voda nejprve protéká přes kaskádovité štěrbiny, kde se odstraní hrubé nečistoty, poté natéká na nerezové filtrační sítko, kde jsou odstraněny nečistoty jemnější. Při prudkém dešti jsou z filtru nečistoty zbývající vodou vypláchnuty. Doporučujeme 2 krát ročně filtrační síto vyjmout a  vypláchnout.

  Instalací samočistícího sběrného filtru ochráníte čerpadlo před nasátím mechanické nečistoty a ve vodě nebude zahnívat listí, jehličí nebo mech, čímž zvýšíte trvanlivost vody. Zahnívání biologických nečistot v nádrži může způsobit nepříjemný zápach nebo zabarvení vody.

  Na filtru jsou připraveny 2 připojovací kusy průměru DN110 pro okapové svody, odtokem do nádrže DN110 a odtokem do kanalizace DN125.

  Rozměry:

  Výška: 46 cm
  Průměr: 49 cm
  Průměr těla: 37 cm
  Rozdíl mezi výškou přítoku a odtoku: 30 cm

  Filtr je dodáván včetně víka. V případě hlubšího uložení okapových svodů je možno horní část filtru prodloužit.

  VÝHODY FILTRU:

  - samočistící schopnost filtru
  - kvalitní nerezové síto
  - vysoká filtrační kapacita

  Můžeme doručit do:
  26.11.2020
  Značka:Rewa
  Záruka:2 roky
  • Cena:
  • 9 990 Kč
 • Samočistící filtr na dešťovou vodu
  Samočistící filtr na dešťovou vodu
  • 1 z 2
  podzemní samočistící filtr dešťové vody
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.