• Filtr na dešťovou vodu - filtr dešťové vody
  • Tip
 • Sběrný filtr na dešťovou vodu před nádrží pro jeden nebo dva přítoky DN110.

  Doporučený pro střechy do 300m2. Vhodný pro SFŽP dotaci Dešťovka - účinnost 100%. Velikost filtračního oka 0,9mm. Filtr je v samonosné šachtě s poklopem. Při hlubším uložení potrubí je možno filtr prodloužit nástavcem.

  Nečistoty jsou zachytávány ve vyjímatelném koši. Filtrací dešťové vody ještě před akumulací v nádrží dosáhnete její vyšší kvality a delší trvanlivosti. Srážky stékající přímo do nádrže ji totiž postupně zanášejí biologickými nečistotami (jehličí, listí, mech...). Ty v nádrží zahnívají, zkracují trvanlivost vody a způsobují její nepříjemný zápach a zabarvení. Filtrací srážkové vody eliminujete možnost ucpání čerpadla.

  Možnosti připojení a použití

  Na filtru jsou připraveny 4 připojovací kusy umožňující jednoduché napojení na potrubí průměru DN 110, které jsou z výroby zaslepeny. Chcete-li dodat filtr plně připravený k napojení, rádi Vám zdarma požadované záslepky odstraníme.

  1. způsob: Připojení jednoho potrubí nahoře. V tomto případě bude vždy přefiltrována veškerá voda přitékající do filtru.
  2. způsob: Připojení obou potrubí v horní části, kdy jedno funguje jako přítok a druhé jako bezpečností přepad v případě přeplnění filtru. Účinnost filtru je v tomto případě 95%.
  3. způsob: Připojení obou potrubí nahoře, přičemž jsou obě strany využívány jako přítok z okapového svodu.

  Ve všech variantách musí být připojeno alespoň jedno potrubí v dolní části jako odtok.

  Rozměry:

  Výška:51,5 cm
  Průměr poklopu: 35 cm
  Průměr těla: 33 cm
  Rozdíl mezi výškou přítoku a odtoku: 31 cm
  Hmotnost: 3,5 kg

  Potřebujete-li umístit filtr hlouběji do země, využijte prodlužovacích nástavců délky 20 cm nebo 40 cm.

  Můžeme doručit do:
  -26.11.202026.11.202026.11.2020
  Značka:Filtria
  Záruka:2 roky
  • Varianta:
  • Cena:
  • 590 Kč 990 Kč 2 990 Kč od 590 Kč
 • Filtr na dešťovou vodu - komplet
  Filtr na dešťovou vodu - komplet
  • 1 z 7
  Filtr na vodu v šachtěFiltrační koš ve filtru na dešťovou vodufiltr dešťové vody - schémafiltr dešťové vody nákresnástavec 20cmnástavec 40cm
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.